Trochę o mnie

Piotr Kosiński

Jestem młodą osobą z dużym doświadczeniem. W branży weselnej działam od 2007 roku. Jestem osobą otwartą na wszelkie propozycje nie tylko weselne. Posiadam swoją własną wizję artystyczną wedle której tworzę lecz wszelkie uwagi, propozycje stworzenia czegoś innego są jak najbardziej mile widziane.

Widok klienta który jest zadowolony z tego co ogląda sprawia mi wiele przyjemności i satysfakcji że zrobiłem coś co zostanie w pamięci na wiele lat.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Państwa mogę zaoferować sprawdzonych fotografów dla uzupełnienia całej oferty istnieje też możliwość usługi kompleksowej Foto-Video wtedy biorę na siebie całą odpowiedzialność dobierając fotografa wedle oczekiwań Państwa.

Posiadam ważną akredytacje Kurii Biskupiej, która zezwala mi na wykonywanie fotografii i zapisów wideo w kościołach i kaplicach.

Co zawiera reportaż ślubny

Cena ustalana jest indywidualnie od każdego zlecenia. Uzależniona jest od:

  1. miejsca
  2. ewentualnej dużej odległości
  3. dodatków

Umowa

Jest spisywana jako potwierdzenie rezerwacji terminu

Wzór umowy do wglądu

Przygotowania

Przygotowania mogę zaczynać od wczesnych godzin porannych. Nie mam sztywno określonych godzin, po prostu jestem do Waszej dyspozycji od której chcecie.

Ślub

Podczas przysięgi kościelnej jestem prawie niezauważalny aby nie rozpraszać w tym ważnym momencie jednocześnie starając się uchwycić wszystko to co jest bardzo ważne.

Wesele

Podczas przyjęcia weselnego staram się być zawsze tam gdzie coś się dzieje oraz unikać scen kompromitujących. :)

Plener jak najbardziej jest wskazany przynajmniej minimalnie w dzień wesela. Najlepsze plenery wychodzą innego dnia gdyż wtedy nie trzeba się spieszyć z powrotem na wesele gdzie goście czekają. Taki plener może trwać nawet i cały dzień odwiedzając kilka miejsc.

Proponuję tak samo dla chętnych par sesję narzeczeńską z zagraniem np. scenki zapoznania się.

Filmu końcowego jest przeważnie około 3 godzin

  1. przygotowania, wykupiny, kościół, życzenia, pierwszy taniec
  2. zabawy gości, biesiada
  3. oczepiny, konkursy, zakończenie

Państwo młodzi dostają trzy komplety płyt DVD które posiadają indywidualny nadruk oraz są lakierowane co sprawia że są one trwałe. Całość jest zapakowane w specjalne oryginalne opakowanie inne niż zwykłe plastikowe pudełko na DVD.

NOWOŚĆ!!! Państwo Młodzi mogą otrzymać dodatkowo pendriva wielkości dowodu osobistego z filmem wyższej jakości niż standard DVD.Kalendarz


NOWOŚĆ

Masz stare kasety VHS jeszcze w dobrym stanie z pamiątką Waszego Ślubu, I Komunii lub urodzin?

Nie zwlekaj i zleć przegranie filmu na o wiele trwalszy
nośnik cyfrowy DVD.

Nasuwają Ci się pytania? proszę zadzwonić lub napisać...